In de wereldwinkel is tot en met 8 november de tentoonstelling “ontmoetingen en emoties” van Kees Habraken te bewonderen.
In de schilderijen van Kees Habraken komen drie passies samen: zijn voormalige werk als psychotherapeut, het reizen en het schilderen.
In zijn werken verraadt hij ook de kenmerken van zijn oude vak, de psychotherapie. Hij overtuigt ons om niet alleen met een opener blik, maar ook anders naar de wereld om ons heen te kijken en zo inzicht te krijgen in onze eigen opvattingen over die wereld. Vrij naar Rosa Luxemburg zou ik willen zeggen dat wie zijn eigen opvattingen niet toetst, niet weet hoe vast hij zit. "In de psychotherapie moet de patiënt meestal ook hard meewerken aan zijn herstel. Dat moet degene die naar schilderijen kijkt, ook, die van Kees Habraken niet uitgezonderd, maar hij reikt ons daarbij wel de hand met een welsprekende weergave van de lichaamstaal."
Vanaf woensdag 3 maart om 12 uur.
Houdt U zich wel aan de spelregels
Expositie wereldreis t/m 27 maart 2021
Dit is een digitale ontmoetingsplek omdat we nu geen workshops kunnen organiseren. Doe mee! Stuur jouw recycle idee naar meedoen@fair-remake-design.nl
wil je zien hoe deze kaarten gemaakt worden?
klick hier
tips
Onze stad van morgen en welke textiel is een goede keus?
In het kader van het transparant maken van de keten zijn consumenten filmpjes gemaakt van 8 productgroepen.
Stichting Fair Trade Eindhoven heeft per 1-1-2016 een ANBI stautus.
Dak van de wereldwinkel ligt vol met zonnepanelen.